tagasi

Dynafit maastikujooks / mägimatkamine / ski-touring suusatamine

Tehtud atleetide poolt – atleetidele!

www.dynafit.com

Tõelistele atleetidele ja spordisõpradele, kes treenivad maksimaalselt viimase piirini. Kaubamärk on eelkõige tuntud oma kerguse ja kiiruse poolest kasutuse käigus mäe peal või maastikul. Maastikujalatsil on parim haakuvus tänu Vibram® mustritele. Terve Dynafit mäespordi komplekt (jope, vahekiht, kõnnikepid, jalatsid, püksid, aksessuaarid, seljakott) kaalub alla 1.5 kilo.

Uued ​ Dynafiti ​suve segmendid – ​vertikaalne jooks, ultra jooks, maastikujooks – on mõeldud ka kõige originaalsematele ja nõudlikumatele jooksutingimustele.
​Dynafiti logo on saanud inspiratsiooni lumeleopardist kelle koduks on Kesk- ja Lõuna Aasia mägised piirkonnad, kuid samuti Alpide piirkonnad kõrgusel 3000-4500 meetrit.

Dynafiti ajalugu pärineb 1973 aastast, kui​ Dynafit saabastes​ võistlev ​​ Franz Klammer võitis​ kiirlaskumise​ võistluse​ Austrias ​, ning 3 aastat hiljem ​​​Olümpia​l​meeste kiirlastkumises Innsbruck´is. Dynafit koge​s​ ennenägematut edu World Cup´il, kui suusatajad või​tsid ​kiirlaskumises kaheksal järjestikusel üritusel 1974-75 kuni 1982-83.

Tooted

  • jooksujalatsid
  • koorikjoped
  • ski-touring klambrid
  • ski-touring suusad
  • ski-touring saapad

TEHNOLOOGIAD

Kerge ja väga vastupidav elastne materjal, sinu pikaaegne lahendus muutlikeks ilmaoludeks.

Tirolwool Celiant

Kvaliteetvill mägilammastelt kombineerituna termo-reaktiivmineraalidega, mis peegeldavad rohkem soojust tagasi kehale, hoides seda soojas kauema aja jooksul.

Õhuke membraankiht kanga sees, mille 1 cm sisaldab 1.4 miljardit hingavat poori.  Maailma parimad hingavad ja vettpidavad kangad outdoor rõivastel kasutavad Gore-Tex tehnoloogiat.

Windstopper®

Maailmakuulus tuulekindel ja erakordselt hingav kangalahendus Gore tegijatelt. Windstopper tooted on kerged ja sobivad ideaalselt tuulise ja kergelt vihmase ilma korral.

Primaloft® – ja sa ei külmeta enam kunagi! Tuntud kui “soojus ilma kaaluta” soojustusmaterjal hoiab oma vormi pika aja jooksul, on soe ka märjana, ning on kompaktne nagu udusuled.

Kerge, hingav ning kergesti kuivav soojuskiht sinul jopel – parim lahendus nõudlikule kasutajale, kus kaal ja ruum on limiteeritud.

Dri-release

Seda kangast peab puudutama. Pehme, ökosõbralik kangas tundub kui puuvill, kuid on sportliku polüestri omadustega. Hoiab sinu keha värske ning kuivana.

Dryarn

Innovaatiline mikrokiud materjal, mis on 34% kergem kui teised kunstkangad, samuti on ta vetthülgav, hingav ning antibakteriaalne.

JALATSITE TEHNOLOOGIAD

Kõigi saadaval mustrikombinatsioonide ning kummikoostistega on Vibramist saanud turuliider jalatsite välistaldade segmendis.

Pomoca 

Maailmakuulus suusanahkade tootja on välja mõelnud tallad jalatsitele,  kus parim haakuvus ning stabiilsuse tunne märjal ja libedal pinnal on garanteeritud.

Maailmakuulsa rehvidetootja teadmised on rakendatud jalatsitesse, mille tulemusena on välistallal agressiivne muster, mis toimib hästi pehmel ja ebatasasel pinnal.