tagasi

Salewa matkamine / ronimine / telkimine

Armastusega Dolomiitidest! See on parim matkaspordi- ja vaba aja kaubamärk erinevateks tegevusteks mägedes.

salewa.com

Tehnilised, funktsionaalsed ja vastupidavad tooted, perfektse istuvusega kehasse, disainitud ja valmistatud kasutamiseks nõudlikes ilmastikuoludes. Salewa kauakestev kvaliteet teeb kaubamärgist maailmaliidri oma segmendis. Mõned kuulsad tehnoloogiad, mida kasutatakse Salewa toodetel – Durastretch®, Gore-tex®, Polartec® rõivastel, ning  Vibram® ja Michelin® jalatsitel.

Salewa on tuntud oma enam kui  80 aastase kogemuse poolest eeskätt kui ekspeditsioonidel ja pikkadel mägimatkadel järeleproovitud bränd. Salewat armastavad ning usaldavad ambitsioonikad mägironijad ja alpidest inspireeritud inimesed üle maailma, kes otsivad õiget kooslust aktiivseks liikumiseks igal tasemel.

Salewa lugu sai alguse 8 juulil 1935, kui Josef Liebhart, Münheni sadulate tootja kooperatiivi direktorina registreeris tütarettevõtte: SA (Saddler=Sadul) LE (Leder=Nahad) WA (Waren=tooted). Salewa tooteid on nüüdseks esindatud üle 30-s riigis ning müügil leiab 2500 edasimüüjal üle maailma.

Tooted

  • telgid
  • magamiskotid
  • ronimisvarustus
  • matkaseljakotid
  • matkajalatsid
  • mägimatkasaapad
  • koorikjoped
  • koorikpüksid
  • polar parkad

STIILIRAAMAT

TEHNOLOOGIAD

Kerge ja väga vastupidav elastne materjal, sinu pikaaegne lahendus muutlikeks ilmaoludeks.

Tirolwool Celliant

Kvaliteetvill mägilammastelt kombineerituna termo-reaktiivmineraalidega, mis peegeldavad rohkem soojust tagasi kehale, hoides seda soojas kauema aja jooksul.

Õhuke membraankiht kanga sees, mille 1 cm sisaldab 1.4 miljardit hingavat poori.  Maailma parimad hingavad ja vettpidavad kangad outdoor rõivastel kasutavad Gore-Tex tehnoloogiat.

Primaloft® – ja sa ei külmeta enam kunagi! Tuntud kui “soojus ilma kaaluta” soojustusmaterjal hoiab oma vormi pika aja jooksul, on soe ka märjana, ning on kompaktne nagu udusuled.

Windstopper®

Maailmakuulus tuulekindel ja erakordselt hingav kangalahendus Gore tegijatelt. Windstopper tooted on kerged ja sobivad ideaalselt tuulise ja kergelt vihmase ilma korral.

Kerge, hingav ning kergesti kuivav soojuskiht sinul jopel – parim lahendus nõudlikule kasutajale, kus kaal ja ruum on limiteeritud.

Dri-Release

Seda kangast peab puudutama. Pehme, ökosõbralik kangas tundub kui puuvill, kuid on sportliku polüestri omadustega. Hoiab sinu keha värske ning kuivana.

Dryarn

Innovaatiline mikrokiud materjal, mis on 34% kergem kui teised kunstkangad, samuti on ta vetthülgav, hingav ning antibakteriaalne.

JALATSITE TEHNOLOOGIAD

Kõigi saadaval mustrikombinatsioonide ning kummikoostistega on Vibramist saanud turuliider jalatsite välistaldade segmendis.

A membrane layer inside material, 1cm of which has 1.4 billion breathing pores. Best waterproof breathable garments in outdoor clothing and footwear are made using Gore membrane.

Pomoca

Maailmakuulus suusanahkade tootja on välja mõelnud tallad jalatsitele,  kus parim haakuvus ning stabiilsuse tunne märjal ja libedal pinnal on garanteeritud.

Maailmakuulsa rehvidetootja teadmised on rakendatud jalatsitesse, mille tulemusena on välistallal agressiivne muster, mis toimib hästi pehmel ja ebatasasel pinnal.